Surly ECR

Nedávno jsem tu psal o novém stroji od Salsa - Deadwood. Kole pro cestovatele, kteří se nechtějí držet jen vyznačených cest. To mi připomnělo, že jsem se ještě nepodělil o zkušenost s dalším z těchto 29+ cesťáků.

Minulý rok na podzim jsem měl půjčený Surly ECR. Ocelák, rigid bike s 50mm ráfky a 3" plášti. Zkušenost to byla hodně zajímavá. Díky geometrii, obutí a řidítkům je jízda neskutečně komfortní. Ačkoli kolo není z nejlehčích a má obrovské pláště odvaluje až překvapivě hezky. Za řidítky se srovnáte během minuty a užíváte si, jak dobře padnou do ruky. Hned vás napadne, že na tomhle kole se dá jet bez přestávky hodně dlouho a hodně daleko. Do celé skládanky odolného a pohodlného cesťáku dobře zapadá i "retro" řazení. Důvod? není na něm co zničit. Funguje dobře a je super jednoduché. Za zmíňku stojí i kliky Surly O.D. s ocelovými převodníky. Je vidět, že borci ze Surly dobře vědí co dělají. Tohle kolo rozhodně není pro každého, ale ten, kdo ho využije s ním bude maximálně spokojený.

Surly ECR
Vytvořeno17.04.2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies