Obchodní podmínky

Provozovatelem online obchodu umístěného na internetové adrese http://www.bikebrothers.cz je BIKE BROTHERS IMPORT spol., s.r.o. zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 32299

BIKE BROTHERS IMPORT spol., s.r.o., Držkov 62, 468 24

Firma je plátcem DPH.

Kontaktní údaje

email: info@bikebrothers.cz
Web: www.bikebrothers.cz

Obchodní údaje

IČ: 64257240
DIČ: CZ64257240

Objednání

Všechny objednávky na www.bikebrothers.cz jsou považovány za závazné a každým podáním objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká převzetím a uhrazením objednaného zboží. Objednáním zboží dává kupující souhlas prodávajícímu k shromažďování a archivování osobních údajů.

Dodací podmínky

Pokud je zboží skladem, je zásilka do 24 hodin vyřízena a předána dopravci. Způsob doručení si zákazník zvolí při objednání. Za jakékoliv zdržení nebo problémy ze strany dopravce nepřebírá internetový obchod BIKEBROTHERS.CZ zodpovědnost. Poštovné a balné je účtováno dle sazebníku v objednávce. Při nákupu nad 3.000,- Kč vč. DPH je doprava zdarma.

Platební podmínky

Zákazník si způsob platby za zboží zvolí při objednání z nabízených možností.

Záruční podmínky a reklamace

Na veškeré zboží poskytujeme zákonnou záruku dle platné legislativy. Zjištěnou závadu nám musíte neprodleně nahlásit s popisem výrobku, datem prodeje a popisem závady. My Vás kontaktujeme nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace a dohodneme s Vámi podrobnosti vyřízení reklamace, které bude probíhat podle platných zákonů naší země a reklamačních podmínek výrobce reklamovaného zboží.

Při reklamaci budete vždy potřebovat kopii faktury a dokladu o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Kupující fyzická osoba, které bylo zboží zasláno má dle zákona 367/2000 Sb. právo na odstoupení od smlouvy v době maximálně do 14dnů od data prodeje. Zboží musí být vráceno na adresu provozovatele nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi. Zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, včetně originálních obalů (zboží ani obal nesmí být jakkoliv poškozeny a nesmí jevit známky opotřebení a používání). Musí být přiložen doklad o koupi. Po obdržení vráceného zboží, bude částka odpovídající prodejní ceně zboží snížená o náklady na přepravu zaslána na adresu kupujícího.

Ochrana osobních dat

Provozovatel internetového obchodu BIKEBROTHERS.CZ se zavazuje, že vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.