Rie:sel design

Mokro, zima, bahno - podmínky, které si většina z nás moc neužívá. Letíte po oblíbené stezce, ale co vteřinu vás sprcha bláta a vody odletující od kol oslepuje. Otíráte brýle, rukavicí dostáváte špínu z očí, nakonec zastavujete. Přesně z těchto zkušeností vyšel Rie:sel, když navrhoval svoje blatníčky. Blatníky jsou vyrobené z vysoce kvalitního polyethylenu (PE), ideálního materiálu pro tyto účely. Rie:sel je velmi progresivní mladá firma z Německa. Mezi hlavní produkty Rie:sel design patří blatníčky, které jsou určené pro všechny druhy kol. Hitem jsou blatníčky na přední a zadní kolo i blatníček pod sedlo. Vše ve velmi originálních designech a v německé kvalitě.

 Rie:sel design ilustrace

Schlamm:PE je blatníček speciálně navržený tak, aby pasoval na všechny pevná i odpružená kola. Můžete ho použít na přední vidlici, nebo na zadní stavbu. Montáž pomocí stahovacích pásek je rychlá a jednoduchá. Díky spolehlivému upevnění a váze pouhých 23 gramů o něm ani nebudete vědět.

Rie:sel design ilustrace

Kol:oss je větší bráška od Schlamm:PE - větší o přední "nos". Je navržený tak, aby pasoval na všechny pevná i odpružená kola. Můžete ho použít na přední vidlici, nebo na zadní stavbu. Montáž pomocí stahovacích pásek je rychlá a jednoduchá. Díky spolehlivému upevnění a váze pouhých 26 gramů o něm ani nebudete vědět.

Rie:sel design ilustrace Rie:sel design ilustrace

Dic:ker - tlusťoch, jak název napovídá je extra velký blatníček pro fatbike. Váha 32 gramů, rozloha tři hektary.

Rie:sel design ilustrace Rie:sel design ilustrace

Rit:ze - 12 gramů vážící blatníček pod sedlo. Klapnete na ližiny a jedete. Nepotřebujete ani stahovací pásky. Jen dejte pozor, že nepasuje na sedla typu monorail.

Rie:sel design ilustrace

I božský JK už vyzkoušel!

Pro další informace můžete navštívit webové stránky značky Rie:sel design.

Oficiální stránky