Apidura představuje novinky

 

Apidura neusíná na vavřínech a postupně doplňuje do své už tak široké nabídky další druhy brašen a vybavení. Pojďme si je detailněji představit.

První z novinek je brašna Apidura backcountry frame pack 1l. Jde o kompaktní rámovou brašnu, která potěší hlavně majitele horských kol menších velikostí rámů a všech celoodpruřených kol. Brašna se přidělává do přední části rámu a lze ji připevnit širší i užší starnou dopředu - záleží na tvaru vašeho rámu. Vzhledem ke své velikosti a tomuto faktu je velmi univerzální. Kvalita je klasika na co jsme od Apidura zvyklí - nepromokavá, kvalitně vyrobená brašna. Nechybí reflexní prvky a uvnitř strap na přichycení vybavení.

Další novinkou je podsedlovka Apidura backcountry saddle pack o objemu 10l. U backcountry podsedlovek lze tak aktuálně vybírat už ze tří litráží - 4,5l, 6l a nově 10l. Všechny tyto podsedlovky jsou vhodné i pro použití na teleskopických sedlovkách.

Jdeme dále - třetí novinka. Jak jste si už mohli všimnout, Apidura se nově pouší i do segmentu "tvrdého" vybavení. Dlouho očekávanou novinkou je držák Apidura cargo cage. Tento držák lze nastavit na dvě velikosti a připevnit pomocí dvou či tří šroubů (na vidlici, spodní rámovou trubku, nebo zadní stavbu). Je vyroben ze slitiny hliníku a váží pouze 85 g.

Poslední novinou je další varianta k již delší dobu nabízené brašně Apidura expedition fork pack 3l (dříve 4,5l). Jde o brašnu speciálně vyvinutou pro Apidura cargo cage - Apidura expedition cargo cage pack (1,3l). Tato brašna je kombinovatelná s držáky Apidura a podobnými držáky ostatních výrobců.

 

Apidura představuje novinky
Vytvořeno13.01.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies