Apidura NEW Backcountry

Apidura NEW Backcountry

S řadou Backcountry Apidura začala a vyrostla. Je to už pár let, kdy parta nadšenců, cyklistů z Londýna přišla na trh se svými brašnami. Už v té době se odlišovaly od konkurence svým precizním zpracováním, prvotřídní fukčností a použitím těch nejlepších materiálů. Po Backcountry přišla řada Expedition, po ní minimalistická Racing. Klasická Backcountry vedle nich vypadala už tak trochu archaicky. Vývoj prostě nezastavíš. V roce 2020 pak výroba řady Backcountry skončila úplně, ale ne na dlouho.

Na podzim 2020 Apidura postupně představila inovovanou řadu Backcountry. V podstatě se jedná o kompletně novou řadu. Nezůstal kámen na kameni. Jak se za posledních pár let vyvíjela cyklistika, přišla vlna enduro a all mountain, posunulo se i použití brašen. Bikepacking už dávno není jen o asfaltu, případně lehčím terénu. Na některé trasy se vyloženě hodí trail bike.

 

Řada NEW Backcountry je tak speciálně navržená pro trailové ježdění. Jako základ opět posloužil velmi odolný a lehký materiál Dimension-Polyant VX21. Technicky se jedná o čtyřvrstvý laminát. Nově jsou však brašny lepené, nikoli šité. Díky tomu jsou nepromokavé po celou dobu své životnosti. Velmi namáhaná místa jsou navíc vyztužena materiálem 420D na bázi nylonu. Kompletní stavba brašen je přizpůsobena použití na trailových kolech – tvary a litráže řidítkových brašen, speciální velikosti rámovek, podsedlové brašny pro teleskopické sedlovky.

Chtělo by se zvolat: „Král je mrtev, ať žije král!“

Kompletrní nabídku brašen naleznete zde:

https://www.bikebrothers.cz/apidura-c28/?af=MjgoTkVXIEJhY2tjb3VudHJ5IC0gbGVwZW7DqSop

Apidura NEW Backcountry
Vytvořeno16.02.2021
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies