Závoďák na dlouhé tratě

Salsa Cutthroat je stroj stvořený pro závodění na dlouhých tratích. Dlouhých tady neznamená 50 kilometrů ani 100, ale 500 a více. Tohle kolo vzniklo na trati Tour Divide a hlavním testérem byl Jay P, legenda dlouhých tratí.

Cutthroat není gravel, je to 29ka. Rám i vidlice pojme pláště až do šíře 2,4". Horní rámová trubka je hodně krátká, hlava vysoká na kole se sedí vzpřímeně, komfortně. Rám i vidlice jsou z karbonu. Zadní stavba spoléhá na systém Class 5 VRS - speciální tvar zadní stavby pro maximální pohlcování vibrací. Pevné osy jsou už dnes standardem. Za zmíňku stojí i vnitřní vedení kabelu napájení od předního dynamo náboje u vidlice Firestarter carbon.

Na rámu nejdete celkem 5 montážních míst pro košíky lahví, další dvě na nohách vidlice. S montáží nosičů se u Cutthroat nepočítá.

Všechna významná místa na trati Tour Divide z Banff v Kanadě do Antelope Wells v Novém Mexiku najdete na spodní rámové trubce.

 

Závoďák na dlouhé tratě
Vytvořeno17.04.2019
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies